Listeleri Karşılaştır

Eviniz İstanbul’da Nova Group Holding kuruluşudur. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’de özellikle İstanbul’da gayrimenkul sahibi olmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Nova Group Holding’in 41 yıllık deneyimi üzerine inşa edilen kuruluşumuz,  Avrupa standartları üzerinde emlak hizmeti sunarak müşterilerinin güven ve memnuniyetini teminat altına almıştır.

Nova Group Holding’in kurumsal kültürü üzerinde yükselen Eviniz İstanbul’da Konut, karma proje  ve bilişim şehri projelerinde ihtisaslı, global emlak konusunda tecrübeli,  gayrimenkul ve arazi geliştiriciliği, emlak, mortgage broker’lığı ve proje finansı konularında uzmanlaşmıştır.

Yurt dışında yaşamakta olan vatandaşlarımızın ihtiyaç ve alışkanlıkları göz önüne alınarak, Türkiye’ye döndüklerinde alışmış oldukları düzeni ve yaşam kalitesini bozmadan yaşayabilecekleri, özenle seçilmiş alternatifler sunarak ihtiyaç duyduğunuz yaşam kalitesi veya gayrimenkul yatırımına kolayca ulaşmasını sağlıyoruz.

Bir şirket geleneği olarak tüm hizmetlerimizi hukuk zemininde gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin hiç bir koşulda 3. taraftan kaynaklanabilecek zararlarla karşılaşmamalarını sağlıyoruz.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishGermanTurkish
WhatsApp chat